Jedną z najlepszych rzeczy w Divi są darmowe szablony Divi tworzone dzięki społeczności Divi. Szablony są łatwe w obsłudze i zapewniają doskonałe miejsce do rozpoczęcia – oszczędzając dużo czasu na projektowanie. Dodaj własną stylizację i zdjęcia, przesuwaj lub edytuj moduły, rozszerzaj lub zmniejszaj układ itp., Aby stworzyć coś wyjątkowego. W tym artykule przyjrzymy się kilku darmowym szablonom Divi, które możesz pobrać już dziś.

Darmowe szablony WordPress Divi Szablon Holiday

Szablon Holiday ma bardzo szerokie zastosowanie i może być stosowany na wielu stronach. Oryginalnie został zaprojektowany w wakacyjnym stylu dla baru przy plaży czy wypożyczalni sprzętu wodnego, ale po kilku modyfikacjach może się zmienić w cokolwiek tylko chcesz.

Holiday to układ jednostronicowy zawierający sekcje stylów, przyciski, prawdziwą paralaksę, paralaksę CSS (zarówno z nakładkami, jak i bez), referencje, ikony i obrazy. Ładnie zaprojektowane przyciski z efektami najechania i smukła sekcja komunikatów wyróżniają ten produkt.

darmowe szablony wordpress divi

Demo
Bezpośredni link do pobrania
Więcej informacji

Darmowe szablony WordPress Divi Szablon Inbound Marketing

Inbound Marketing to Divi Layout Kit firmy Geno Quiroz przeznaczony dla agencji marketingowych, agencji marketingu przychodzącego, agencji reklamowych, twórców stron internetowych i innych.

Podobnie jak w przypadku większości pakietów układu i motywów potomnych, można go zmienić tak jak chcesz. Ten zestaw układów zawiera 5 stron niestandardowych, które pomogą Ci uzyskać przewagę nad kolejnym projektem.

Dołączone są darmowe obrazy i grafiki. Funkcje obejmują kątowe dzielniki sekcji, gradienty tła i przycisków oraz wiele nakładających się elementów. Jeśli szukasz czystego projektu, który się wyróżnia, jest to świetny wybór.

Licencja

Pakiety są wydawane na licencji GPL, co oznacza, że ​​można z nich korzystać bezpłatnie zarówno w projektach osobistych jak i komercyjnych!

Wszystkie zdjęcia i grafiki dzięki uprzejmym autorów na stronach ElegantThemes.com, Unsplash.com i UnDraw.co.

Zdjęcia Elegant Themes: Zdjęcia dołączone do tych układów nie mają ograniczeń licencyjnych. Oznacza to, że możesz z nich korzystać we wszystkich swoich komercyjnych projektach bez obawy o płacenie opłat licencyjnych lub przypisywanie fotografa.
Zdjęcia Unsplash: Wszystkie zdjęcia opublikowane na Unsplash mogą być używane bezpłatnie. Możesz ich używać do celów komercyjnych i niekomercyjnych.
Grafiki UnDraw.co: ilustracje open-source do każdego projektu, który możesz sobie wyobrazić i stworzyć. Stale aktualizowana kolekcja pięknych obrazów svg, z których możesz korzystać całkowicie za darmo i bez atrybucji.

UnDraw.co

Demo
Więcej informacji – https://quiroz.co/get-a-free-inbound-marketing-layout-pack-for-divi/

Darmowe szablony WordPress Divi Szablon Multipuropse


Multipuropse to układ jednostronicowy, który został zaprojektowany do tworzenia strony docelowej dla dowolnego typu witryny. Zawiera sekcję bohatera gradientu z CTA w nakładce, interesującą sekcję, nakładające się liczniki, rozmycie, wąski CTA w paralaksie z nakładką gradientu, referencje oraz formularz kontaktowy i mapę podzielonego ekranu. Gradienty paralaksy są małe, ale nadają układowi dużo koloru przy niewielkim wysiłku.

Demo
Link do pobrania- https://divi.help/threads/free-divi-layout-multipurpose-by-diviultimate-com.246/

Szablon Catering

Catering to układ jednostronicowy dla każdego rodzaju branży spożywczej. Wyświetla tło pełnoekranowe z tytułem i hasłem w nakładce oraz obrazy, które nakładają się na następną sekcję. Jednolite bloki kolorów nakładają się na tła i zawierają obrazy, które nakładają się na oba. Bloki zawierają tekst i ikony pasujące do gatunku gastronomicznego. Pionowe linie łączą części układu razem. Zawiera również stylizowaną galerię, referencje i formularz kontaktowy.

Demo
Więcej informacji – https://divi-den.com/product/free-divi-layout-for-a-catering-website/

5 2 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x