Kontakt

W razie pytań napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie pytania. 

WordPress Divi Polska

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dlaczego Elegant Themes?

ElegantThemes jest liderem w rozwoju WordPressa. Od 10 lat budujemy motywy WordPress i mamy jedną z największych baz klientów każdej firmy na rynku. Nasze projekty są piękne, funkcjonalne i niedrogie. Dzięki dziesiątkom motywów za 89 USD otrzymujesz dostęp do jednej z największych kolekcji motywów premium dostępnych za połowę ceny, którą Twoi konkurenci płacą za jeden motyw!

Czy mogę korzystać z motywów i wtyczek na wielu stronach internetowych?

Tak, możesz korzystać z naszych motywów na tylu stronach, ile chcesz. Nie nakładamy żadnych ograniczeń na to, ile razy można pobrać lub używać motywu, ani też nie ograniczamy liczby domen, do których można instalować nasze motywy.

Co się stanie, jeśli zmienię zdanie i chcę otrzymać zwrot pieniędzy?

Oferujemy zwroty dla wszystkich klientów w ciągu 30 dni od zakupu. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, po prostu wyślij nam e-mail, a my od razu zwrócimy ci pieniądze. Naszym celem zawsze było stworzenie szczęśliwej, kwitnącej społeczności. Jeśli nie jesteś zachwycony produktem lub nie czerpiesz z niego przyjemności, nie jesteśmy zainteresowani zmuszaniem cię do pozostania nieszczęśliwym członkiem.

Czy mogę się uaktualnić do innej paczki po zarejestrowaniu?

Tak, możesz dokonać aktualizacji w dowolnym momencie po zarejestrowaniu. Po zalogowaniu się jako „osobisty” subskrybent zobaczysz powiadomienie dotyczące aktualnego pakietu i instrukcje dotyczące aktualizacji.

Czy muszę zainstalować wtyczkę Divi Builder z motywem Divi?

Nie, motyw Divi i temat Extra pochodzą z Divi Builder, który jest częścią tematu. Nie ma potrzeby używania wtyczki Divi Builder, jeśli planujesz użyć jednego z tych dwóch tematów. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się przejść do innego tematu po zbudowaniu swojej witryny za pomocą Divi lub Extra, wtyczka Divi Builder może zostać zainstalowana, abyś mógł nadal cieszyć się mocą Divi Builder z motywem strony trzeciej.

Czy mogę używać WordPress Divi na WordPress.com

Nasze produkty będą współpracować z biznesplanem WordPress.com, który umożliwia instalację zewnętrznych tematów i wtyczek.

Czy mogę korzystać z produktów Elegant Themes dla moich klientów?

Tak, możesz używać naszych motywów do tworzenia stron internetowych dla swoich klientów. Uwielbiamy dostarczać programistom piękne i funkcjonalne wybory projektowe dla swoich klientów!

Co się stanie, jeśli anuluję subskrypcję?

Jeśli anulujesz subskrypcję, Twoje konto pozostanie aktywne przez pozostałą część Twojego rocznego okresu. Następnie utracisz dostęp do obszaru członków i wszystkich nowych tematów, aktualizacji tematów i wsparcia technicznego. Możesz nadal używać motywów, które zostały już pobrane na zawsze.

Czy mogę kupić jeden motyw zamiast dołączać do członkostwa?

Nasze motywy są dostępne tylko w ramach członkostwa. Uważam jednak, że 89 USD to niesamowita okazja, nawet jeśli zamierzasz używać tylko jednego motywu z naszej kolekcji. 89 USD to mniej niż cena, jaką można zapłacić za jeden motyw w wielu innych sklepach z motywami, a tutaj uzyskasz dostęp do dużo więcej!

Czy Twoje motywy działają z wtyczkami innych firm?

Chociaż nasze motywy powinny działać dobrze z większością wtyczek, nie ma sposobu, abyśmy przetestowali i zagwarantowali, że wszystkie wtyczki będą działały. Wszystko, co możemy zagwarantować, to to, że nasze motywy są doskonale zakodowane i że każda wtyczka, która również wykorzystuje najlepsze praktyki kodowania, powinna dobrze współgrać z naszymi tematami. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, daj nam znać, abyśmy mogli to sprawdzić. Oferujemy również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, na wypadek gdyby odkryto, że jedna z wtyczek innych firm nie działa i zamiast tego zdecydujesz się użyć innego motywu.