Bloom Newsletter

Bloom to jedna z najpopularniejszych wtyczek od zespołu Elegant Themes. Jej wprowadzenie na rynek to rewolucja wśród wtyczek do wysyłania mailingu w taki sam sposób, jak zrobiła to wtyczka  Monarch oraz Divi Builder.

Divi Bloom newsletter

Celem Bloom jest wyświetlanie formularzy rejestracji / wyboru e-mail na stronie internetowej. Kiedy odwiedzający wprowadzi swoje dane kontaktowe do tych formularzy, są one dodawane do e-mail marketingu newslettera lub usługi takiej jak MailChimp lub AWeber. Gdy użytkownik dołączy do Twojej listy, możesz do niego wysyłać maile do woli.

Extra

Divi Bloom listy mailingowe

Dostęp do listy subskrybentów jest bardzo cenny ponieważ pozwala zachęcić osoby odwiedzające witrynę po raz pierwszy do powrotu. Bez tego szacuje się, że od 50% do 80% nigdy nie wróci.

Twoja lista e-mailowa pomaga tworzyć lepsze połączenia z odbiorcami docelowymi , dostarczać im przydatnych treści i sprowadzać ich z powrotem na stronę. Ponadto, gdy przyjdzie odpowiedni czas, będziesz mógł promować swoje produkty i usługi z dodatkowym efektem.

Funkcje Bloom: Co Bloom ma do zaoferowania?

Aby Bloom mógł konkurować z liderami rynku w tej dziedzinie takimi jak OptinMonster  musi być łatwy w użyciu.  I nie tylko musi także obejmować większość ważnych funkcji, których użytkownicy innych popularnych wtyczek w formie optin mogą się spodziewać. Bloom ma duży wybór szablonów formularzy dla wielu różnych opcji.

 

6 typów formularzy

Bloom nie zawodzi. Użytkownicy w ramach licencji mają dostęp do wszystkich jego funkcji – takich jak możliwość wyboru między sześcioma typami formularzy optin.

Rodzaje form wahają się od standardowych formularzy wyświetlane po każdym poście do animowanego fly-in i  popup . Istnieje również formularz z zablokowaną treścią, którego można używać do ukrywania treści, dopóki czytelnik nie poda adresu e-mail, aby dołączyć do listy – metoda zachęty, która jest zwykle stosowana gdy właściciel witryny ma coś do zaoferowania w zamian, na przykład darmowy eBook lub inny typ pliku do pobrania.

Pop-up opt-in tworzy wyskakujące okienko lightbox na stronie, które zawiera formularz opt-in. Te wyskakujące okienka można uruchamiać za pomocą różnych wyzwalaczy Bloom, co daje dodatkową kontrolę nad tym kiedy użytkowniką pojąwią się okienka.

Fly-In

Fly-in jest podobny do pop-upu, ale jest nieco mniejszy i bardziej subtelny. Zamiast tworzyć pełnoekranowe okienko  lightbox, fly-in tworzy mniejszą formę, która przesuwa się z dolnego rogu strony. Mogą być uruchamiane na podstawie różnych interakcji użytkownika za pomocą wyzwalaczy Bloom.

Pod postem

Jest to prawdopodobnie najczęstszy typ akceptacji. Spowoduje to utworzenie formularza opt-in, który jest automatycznie dodawany na dole Twoich postów lub stron. Gdy odwiedzający skończy czytać Twój post zostanie mu przedstawiony formularz zgody, który pozwala subskrybować aktualizacje bloga. 

Inline

Ten typ umożliwia dodanie formularza wyrażenia zgody w dowolnym miejscu wewnątrz swoich postów i stron. Formularz zgody automatycznie generuje krótki kod który można wkleić w swoich postach i stronach, aby wyświetlić formularz w dowolnym miejscu na stronie. 

Zablokowana treść

Zablokowana treść to świetny sposób na zbudowanie listy e-mail wymagając od odwiedzających zarejestrowania się, zanim uzyskają dostęp do treści w  witrynie. Gdy użytkownik subskrybuje, uzyskuje dostęp do treści ukrytych za formularzem. Zablokowane treści automatycznie generowały krótki kod, który można umieścić w swoich postach. 

Widżet

Opt-in widżetu automatycznie generuje opt-in w formie widgetu. Po wygenerowaniu widżet pojawi się na karcie Widżety na pulpicie nawigacyjnym WordPress, umożliwiając dodanie formularza do dowolnego obszaru widżetów w witrynie. 

Automatyczne wyzwalacze pop-up i fly-in

Różne witryny, strony i posty mają nie tylko różne wymagania dotyczące formularzy wyrażania zgody, ale czasami chcesz kierować konkretnymi formularzami i ofertami w zależności od interakcji użytkownika. Poniższe wyzwalacze pozwalają dodać ten dodatkowy poziom szczegółowości, aby dopracować odbiorców i uzyskać jeszcze wyższy współczynnik konwersji.

Kreator Divi Bloom

Świetny zestaw rodzajów formularzy to nie wszystko co Bloom ma do zaoferowania – ma więcej asów w rękawie, takich jak dostęp do wysokiej jakości gotowych projektów.

Szablony formularzy Bloom

Konfigurowalne szablony ułatwiają nadawanie formularzom odpowiedniego wyglądu.Te szablony formularzy mogą być używane bez zmian lub dostosowywane za pomocą opcji projektowania .Nawet bez narzędzia do budowania szablonów, możesz łatwo wyświetlić podgląd formularza w dowolnym momencie, klikając przycisk podglądu swobodnego.

Opcje projektowania są bardzo obszerne. Umożliwiają dostosowanie niemal każdego aspektu formularza, w tym tytułu, wiadomości, obrazu, efektów animacji, czcionek, ramek i różnych wbudowanych pól formularza, a także ich pozycjonowania – a jeśli to nie wystarczy , możesz również łatwo wstawić własny niestandardowy CSS .

Pływający przycisk podglądu jest szczególnie miłą funkcją  pozwalającą natychmiast zobaczyć, jak rozwija się formularz, wyświetlając go w wyskakującym oknie lightbox. A ponieważ przycisk jest zawsze wyświetlany, eliminuje konieczność przełączania kart przeglądarki, zapisywania pracy lub utraty miejsca przez przewijanie strony w górę lub w dół.

Inegracja Divi Bloom

Bloom daje Ci możliwość wyświetlania formularzy opt-in za pomocą integracji najpopularniejszych dostępnych systemów e-mail marketingu. Divi Bloom płynnie uzyskuje informacje o wszystkich listach i liczbie subskrybentów.

Zarządzanie Divi Bloom

Ustawienia wyświetlania służą do kontrolowania gdzie w witrynie pojawi się  zgoda, a także kiedy. Twórz nieograniczone formularze zgody i dostosowuj je do konkretnych stron i konkretnych użytkowników, aby zwiększyć współczynniki konwersji.

Konfigurowanie ustawień Bloom i zarządzanie nimi nie jest skomplikowane. Stworzyliśmy niestandardowy panel w desce rozdzielczej WordPress dla łatwego i intuicyjnego dostępu do twoich kont Bloom, list, opt-in, współczynników konwersji i danych.

Zwiększ konwersje dzięki testom A / B

Testy podzielone pozwalają porównać wydajność wielu odmian tego samego formularza zgody, aby pomóc Ci ustalić, który z nich jest najbardziej skuteczny. Te różne odmiany zostaną pokazane różnym odwiedzającym, a ich współczynniki konwersji zostaną porównane między sobą, dzięki czemu można sprawdzić, która z nich jest najskuteczniejszą.

Dodawaj, modyfikuj i śledź konta

Możesz dodać nieograniczoną liczbę kont e-mail marketingu, a Bloom zorganizuje konta według dostawcy, a także zsumuje listy i liczbę subskrybentów, które są powiązane z tymi kontami. Podczas budowania formularzy rezygnacji możesz następnie wybrać dowolną z tych list, a nawet założyć konto w locie.

Statystyki konwersji i listy e-mail

Prawie niemożliwe jest udoskonalenie i ulepszenie sposobu kierowania reklam do użytkowników bez praktycznych informacji na temat tego, kiedy, gdzie i jak  opcje konwersji są najlepsze. Właśnie dlatego stworzyliśmy solidny pulpit statystyk, który zapewnia przegląd wydajności Blooma w czasie rzeczywistym.

Importuj i eksportuj dane Bloom

Bloom pozwala łatwo importować i eksportować dane z jednej strony do drugiej. Oprócz migracji jest to również świetny sposób na regularne tworzenie kopii zapasowych ustawień i danych Bloom.

Blog Bloom WordPress Divi

Dochodowe produkty cyfrowe do sprzedaży online

Dochodowe produkty cyfrowe do sprzedaży online

1. Kursy Online Kursy online to odpowiednik tradycyjnych kursów stacjonarnych, z tą różnicą, że nauczasz za pomocą tekstu, wideo i materiałów audio przez internet. Uczestnicy uczą się poprzez różne moduły tematyczne, dostosowane do nazwy kursu i przekazywanych treści....

WordPress 6.5 – nowa wersja WordPress

WordPress 6.5 – nowa wersja WordPress

WordPress 6.5 to najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na świecie. WordPress jest wykorzystywany przez miliony użytkowników do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi, blogami i sklepami internetowymi. Wersja 6.5...

Na jaki kreator stron się zdecydować?

Na jaki kreator stron się zdecydować?

Decydują się na samodzielne postawienie strony powinniśmy zacząć od zorientowania się w dostępnych opcjach kreatorów. Na rynku  znaleźć można wiele ciekawych rozwiązań, szczególnie kiedy mowa o Wordpressie. Na jaki kreator stron w takim razie się zdecydować? Wśród...