Extra WordPress Divi

Extra to drugi motyw zaraz po DIVI firmy Elegant Themes, który również został zbudowany na Divi Builder. Ten stylowy wygląd czasopisma jest idealny dla portali, blogów, gazet , sklepów internetowych i nie tylko. Zawiera fantastyczne układy blogów, niestandardowe widżety i wbudowany system oceniania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jego funkcjonalnością  oraz zakiupu. 

Divi Builder jest sercem Extra

Ponad 40 modułów treści dostępnych w Divi Builder pomaga tworzyć piękne treści w ciągu kilku minut. Złożone układy można tworzyć, po prostu przeciągając i upuszczając moduły zawartości do swojego układu. Każdy aspekt treści można stylizować i dostosowywać do własnych potrzeb i wymagań.  Zaawansowane mega menu rozwijane umożliwiają dodawanie kolumn i multimediów do menu nawigacyjnego. Są łatwe w konfiguracji i świetnie wyglądają.

Extra Woocommerce

Extra ma również świetne wsparcie dla WooCommerce . Wtyczka e-commerce pięknie integruje się z projektem Extra. Dostępny jest także nowy niestandardowy typ postu do prezentowania projektów i portfeli. Układ strony można dostosować za pomocą dostosowywania motywu WordPress, który pozwala łatwo zmienić styl nagłówka i stopki.

Extra zawiera również niestandardowy system recenzji. Możesz dodać opinię do dowolnego postu lub produktu, korzystając z własnych specyfikacji, a użytkownicy mogą wystawiać ocenę za pomocą systemu oceny gwiazdek.

Dodatek jest również dostarczany z niestandardowymi widżetami zaprojektowanymi z myślą o blogerach. Obejmuje to widget śledzenia w mediach społecznościowych, widget ostatnich postów oraz widget autorów, który zawiera listę autorów i ich liczbę postów.

Extra motyw WordPress

Extra wyróżnia się na tle Divi, ponieważ jest zoptymalizowany specjalnie dla czasopism i blogów internetowych, z każdą nową funkcją zaprojektowaną z myślą o blogerach.

Dobrym przykładem tego jest sposób, w jaki Extra rozszerza Divi Builder o kategorie postów. Te nowe moduły pozwalają tworzyć unikalne układy w stylu magazynu i blogu, a gotowe układy można następnie przypisać do określonych kategorii postów.

Extra

Zalety Extra

Co zyskujesz kupując Extra?

Okres próbny

Pełna możliwość dostosowania

Duże wsparcie techniczne

Responsywny szablon

Ochrona na ataki hakerskie

Prowadzenie statystyk

Gotowe szablony

Łatwa optymalizacja strony

Całkowicie konfigurowalny

Wszystko w układach zbudowanych za pomocą Divi Builder można całkowicie dostosować. Szybko zmienić czcionki, rozmiary, kolory, odstępy i więcej za pomocą kilku kliknięć. Kodowanie nie jest wymagane! Korzystając z zaawansowanych ustawień projektowania Divi Builder masz pełną kontrolę nad stylem i wyglądem swojej strony. Możesz nawet dodać własny CSS.

Układ na każdą sytuację

Extra to coś więcej niż motyw. Nie jesteś już ograniczony do pojedynczego statycznego projektu lub zestawu gotowych układów. Korzystając z Divi Builder, masz pełną kontrolę nad zawartością i strukturą tworzonych układów kategorii.

Kreator Divi Extra dla kategorii

Extra korzysta z frameworka Divi Builder i rozszerza swoją zaawansowaną moc kreatora Drag & Drop do pracy na stronie głównej i kategoriach dzięki nowemu zestawowi modułów opartych na postach.

Extra motyw WordPress dla sklepu

Nowe moduły kategorii dodatkowych dla sklepu i bloga. Extra jest wyposażony w nowy zestaw modułów Divi Builder zbudowany specjalnie na potrzeby blogerów i publikacji online. Te nowe moduły mogą być użyte do budowy różnych układów strony i kategorii. Teraz możesz zbudować kanał informacyjny odpowiadający potrzebom Twojej unikalnej zawartości.

Opinie WordPress Extra

Elegant Themes to bez wątpienia najlepsza usługa i wsparcie jakie kiedykolwiek miałem okazje wypróbować.
Poziom gotowości do rozwiązywania pojawiających się problemów przekracza wszelkie oczekiwania.
Robią to profesjonalnie dopóki klient nie będzie w pełni zadowolony.
Polecam serdecznie

Michał Andrzejczak

Eleganckie motywy warte każdego grosza i WYJĄTKOWA obsługa klienta!
Ich produkty są nie tylko warte każdego grosza, ich obsługa klienta jest WYJĄTKOWA! Wystąpił mały problem techniczny z moim zamówieniem i Elegant wziął odpowiedzialność za swój udział w nim. Odświeżanie w świecie okropnej obsługi klienta, gdzie firmy nakładają SWOJĄ odpowiedzialność na klienta.

Wojciech Kaźmierowski

Jestem bardzo prostym początkującym i samoukiem, więc wspaniale jest mieć pod ręką wsparcie, ponieważ zwykle siedzę sam i walczę w dziwnych porach dnia, czując się naprawdę głupio. Fora są dobre, ponieważ jest tam również wielu ludzi, którzy zwykle zadają te same pytani, i wyobrażam sobie, że poprawią się one wraz ze wzrostem liczby użytkowników. Podsumowując, korzystanie z tego skróciło mój czas prób i błędów. Uwielbiam sposób, w jaki tworzą rekomendacje dla wtyczek, a następnie udostępniają te wtyczki, więc nie muszę szukać w całym internecie czegoś co się integruje. Naprawdę miło mieć żywych ludzi do pracy!

Katarzyna Janicka

Blog Extra WordPress Divi

Dochodowe produkty cyfrowe do sprzedaży online

Dochodowe produkty cyfrowe do sprzedaży online

1. Kursy Online Kursy online to odpowiednik tradycyjnych kursów stacjonarnych, z tą różnicą, że nauczasz za pomocą tekstu, wideo i materiałów audio przez internet. Uczestnicy uczą się poprzez różne moduły tematyczne, dostosowane do nazwy kursu i przekazywanych treści....

WordPress 6.5 – nowa wersja WordPress

WordPress 6.5 – nowa wersja WordPress

WordPress 6.5 to najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na świecie. WordPress jest wykorzystywany przez miliony użytkowników do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi, blogami i sklepami internetowymi. Wersja 6.5...

Na jaki kreator stron się zdecydować?

Na jaki kreator stron się zdecydować?

Decydują się na samodzielne postawienie strony powinniśmy zacząć od zorientowania się w dostępnych opcjach kreatorów. Na rynku  znaleźć można wiele ciekawych rozwiązań, szczególnie kiedy mowa o Wordpressie. Na jaki kreator stron w takim razie się zdecydować? Wśród...