Extra WordPress

Extra to drugi motyw zaraz po DIVI firmy Elegant Themes, który również został zbudowany na Divi Builder. Ten stylowy wygląd czasopisma jest idealny dla portali, blogów, gazet , sklepów internetowych i nie tylko. Zawiera fantastyczne układy blogów, niestandardowe widżety i wbudowany system oceniania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jego funkcjonalnością  oraz zakiupu. 

Kup Extra

Extra motyw WordPress

Extra wyróżnia się na tle Divi, ponieważ jest zoptymalizowany specjalnie dla czasopism i blogów internetowych, z każdą nową funkcją zaprojektowaną z myślą o blogerach.

Dobrym przykładem tego jest sposób, w jaki Extra rozszerza Divi Builder o kategorie postów. Te nowe moduły pozwalają tworzyć unikalne układy w stylu magazynu i blogu, a gotowe układy można następnie przypisać do określonych kategorii postów.

Extra

Divi Builder jest sercem Extra

Ponad 40 modułów treści dostępnych w Divi Builder pomaga tworzyć piękne treści w ciągu kilku minut. Złożone układy można tworzyć, po prostu przeciągając i upuszczając moduły zawartości do swojego układu. Każdy aspekt treści można stylizować i dostosowywać do własnych potrzeb i wymagań.  Zaawansowane mega menu rozwijane umożliwiają dodawanie kolumn i multimediów do menu nawigacyjnego. Są łatwe w konfiguracji i świetnie wyglądają.

Extra Woocommerce

Extra ma również świetne wsparcie dla WooCommerce . Wtyczka e-commerce pięknie integruje się z projektem Extra. Dostępny jest także nowy niestandardowy typ postu do prezentowania projektów i portfeli. Układ strony można dostosować za pomocą dostosowywania motywu WordPress, który pozwala łatwo zmienić styl nagłówka i stopki.

Extra zawiera również niestandardowy system recenzji. Możesz dodać opinię do dowolnego postu lub produktu, korzystając z własnych specyfikacji, a użytkownicy mogą wystawiać ocenę za pomocą systemu oceny gwiazdek.

Dodatek jest również dostarczany z niestandardowymi widżetami zaprojektowanymi z myślą o blogerach. Obejmuje to widget śledzenia w mediach społecznościowych, widget ostatnich postów oraz widget autorów, który zawiera listę autorów i ich liczbę postów.

Kreator kategorii

Divi Builder został rozszerzony na kategorie o nowy zestaw modułów post-based.

Kreator postów i stron

Twórz piękne posty oparte na fabule dzięki zaawansowanemu interfejsowi Divi Builder.

W pełni responsywny

Extra jest w pełni responsywny, co oznacza, że ​​będzie wyglądał świetnie na każdym urządzeniu i ekranie.

Oceny i recenzje

Skorzystaj z opracowanego w domu systemu recenzji Extra i zaproś użytkowników do oceniania artykułów.

Gotowy na eCommerce

Dodatek został stworzony, aby wspaniale współpracować z WooCommerce, wraz z niestandardowymi stylami.

Elegancki design

Projekt Extra został dostosowany do perfekcyjnej jakości pikseli. Elegancki w sercu.

Wieczyste aktualizacje

Zapewniamy, że Twoja witryna będzie zawsze działać z najnowszą wersją WordPress.

Wsparcie Premium 24/7

Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Nasi pracownicy czekają.

Całkowicie konfigurowalny

Wszystko w układach zbudowanych za pomocą Divi Builder można całkowicie dostosować. Szybko zmienić czcionki, rozmiary, kolory, odstępy i więcej za pomocą kilku kliknięć. Kodowanie nie jest wymagane! Korzystając z zaawansowanych ustawień projektowania Divi Builder masz pełną kontrolę nad stylem i wyglądem swojej strony. Możesz nawet dodać własny CSS.

Układ na każdą sytuację

Extra to coś więcej niż motyw. Nie jesteś już ograniczony do pojedynczego statycznego projektu lub zestawu gotowych układów. Korzystając z Divi Builder, masz pełną kontrolę nad zawartością i strukturą tworzonych układów kategorii.

Kreator Divi Extra dla kategorii

Extra korzysta z frameworka Divi Builder i rozszerza swoją zaawansowaną moc kreatora Drag & Drop do pracy na stronie głównej i kategoriach dzięki nowemu zestawowi modułów opartych na postach.

Extra motyw WordPress dla sklepu

Nowe moduły kategorii dodatkowych dla sklepu i bloga. Extra jest wyposażony w nowy zestaw modułów Divi Builder zbudowany specjalnie na potrzeby blogerów i publikacji online. Te nowe moduły mogą być użyte do budowy różnych układów strony i kategorii. Teraz możesz zbudować kanał informacyjny odpowiadający potrzebom Twojej unikalnej zawartości.

Gotowy wdrożyć stronę z Extra?

Odbierz 10% rabatu

Opinie WordPress Extra

Elegant Themes to bez wątpienia najlepsza usługa i wsparcie jakie kiedykolwiek miałem okazje wypróbować.
Poziom gotowości do rozwiązywania pojawiających się problemów przekracza wszelkie oczekiwania.
Robią to profesjonalnie dopóki klient nie będzie w pełni zadowolony.
Polecam serdecznie

Michał Andrzejczak

Eleganckie motywy warte każdego grosza i WYJĄTKOWA obsługa klienta!
Ich produkty są nie tylko warte każdego grosza, ich obsługa klienta jest WYJĄTKOWA! Wystąpił mały problem techniczny z moim zamówieniem i Elegant wziął odpowiedzialność za swój udział w nim. Odświeżanie w świecie okropnej obsługi klienta, gdzie firmy nakładają SWOJĄ odpowiedzialność na klienta.

Wojciech Kaźmierowski

Jestem bardzo prostym początkującym i samoukiem, więc wspaniale jest mieć pod ręką wsparcie, ponieważ zwykle siedzę sam i walczę w dziwnych porach dnia, czując się naprawdę głupio. Fora są dobre, ponieważ jest tam również wielu ludzi, którzy zwykle zadają te same pytani, i wyobrażam sobie, że poprawią się one wraz ze wzrostem liczby użytkowników. Podsumowując, korzystanie z tego skróciło mój czas prób i błędów. Uwielbiam sposób, w jaki tworzą rekomendacje dla wtyczek, a następnie udostępniają te wtyczki, więc nie muszę szukać w całym internecie czegoś co się integruje. Naprawdę miło mieć żywych ludzi do pracy!

Katarzyna Janicka

WordPress Extra Blog

Co to jest przekształcenie cyfrowe biznesu?

Co to jest przekształcenie cyfrowe biznesu?

Przekształcenie cyfrowe biznesu można opisać zasadniczo jako zmieniający się sposób/ strategia, w której działasz i zapewniasz klientom wartość. To także zmiana, która wymaga wyjścia z własnej strefy komfortu, eksperymentowania i poradzenia sobie z ewentualną porażką....

Jak przyspieszyć stronę na Divi?

Jak przyspieszyć stronę na Divi?

Jedną z najważniejszych czynników strony internetowej świadczących o wydajności jest jej szybkość. Użytkownicy są w stanie przymknąć oko na grafikę czy estetykę strony, a nawet drobne błędy, ale niestety jeżeli otwiera się za długo tracimy ich praktycznie...

Jak zainstalować WordPress Divi

Jak zainstalować WordPress Divi

Pobierz swój motyw W tym samouczku będziemy instalować motyw przy użyciu funkcji przesyłania w pulpicie nawigacyjnym WordPress. Przed przesłaniem motywu musisz go najpierw pobrać z obszaru członków. Zaloguj się do swojego konta , a następnie poszukaj motywu „Divi” na...

Share This

Udostępnij

Podziel się linkiem ze swoimi znajomymi