Czy wiesz jak sprawić by Twój sklep był przyjazny użytkownikowi i zachęcał do zakupu? Dzięki dodatkom  Twoj WooCommerce może stać się platformą wspierająca marketing na platformach takich jak Allegro, Ceneo, Nokaut czy Google.

W dzisiejszym artykule opisaliśmy kilka wtyczek przygotowanych przez WPDesk. Dzięki nim umożliwisz klientom personalizację produktów za pomocą dodatkowych parametrów, zdobędziesz pozytywne opinie na Ceneo, stworzysz elastyczne rabaty i promocje, czy też wystawisz produkty na wspomnianych wcześniej portalach.

Najlepsze wtyczki od WP Desk:

Szybkie płatności dla Woocommerce

Niezależnie od tego, czy korzystasz z płatności DotPay, PayU, Przelewy24 czy TPay Wpdesk ma wtyczki które pomogą Ci o to zadbać.

Warto wprowadzić do swojego sklepu aktywne płatności, które mogą zwiększyć konwersje. Jeżeli oferujesz zakup produktów za pobraniem, w WooCommerce domyślnie pokazywane są wszystkie opcje płatności, np. płatności on-line lub przelewy. To może wprowadzać klientów w błąd. Wtyczka aktywnych płatności rozwiązuje ten problem wyłączając zbędne formy płatności.

Wtyczki od WP Desk znajdziesz tutaj:

Wtyczki do wysyłek WooCommerce

Czas zadbać o wysyłkę produktów do klienta. Co będzie potrzebne? Dodatek do drukowania zamówień i etykietowania paczek oraz integracja z wybraną firmą kurierską. Z pomocą przychodzi WP Desk, które przygotowało zestaw wtyczek łączących Twój sklep z Paczkomatami InPost, DHL, UPS, DPD, Furgonetką czy Pocztą Polską.

Wtyczki do integracji z firmami kurierskimi:

Księgowość w WooCommerce

Wystawić fakturę możesz to z panelu WordPressa decydując się na instalację jednej z wybranych wtyczek dedykowanych dla faktur. Jeśli jednak korzystasz z dostawcy usług księgowych takich jak iFirma, inFakt, wFirma, wybierz wtyczkę integrującą Twoją WWW z jednym z tych dostawców. 

Wtyczki od WP Desk:

5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x