Podróżnicze szablony stron Divi to doskonała opcja dla blogerów, małych hoteli, noclegów, podróżników, autorów zdjęć i przewodników. WordPress Divi jest doskonałym motywem do budowania stron podróżniczych i turystycznych. Wybraliśmy 9 szablonów związanych z podróżami i turystyką, które posiadają np. integrację rezerwacji czy wbudowane moduły do prezentowania miejsc podróży. Dostępnych jest wiele motywów potomnych, dzięki czemu nie trzeba martwić się o budowanie strony od zera. 

W tym artykule przyjrzymy się 9 motywom podrzędnym Divi dla stron internetowych związanych z podróżami i noclegami kliknij w zdjęcie i sprawdź szczegóły oferty szablonów. 

 

  1. Travel
Podróżnicze szablony stron Divi

Szablon Travel został zaprojektowany do tworzenia stron internetowych dla biur podróży, wycieczek, kurortów i hoteli. Zawiera kilkanaście stron w tym lokalizacje pokazujące poszczególne wycieczki, listę hoteli, a także stronę ze szczegółowymi informacjami o hotelu z postem na temat zakwaterowania, który zawiera wiele niestandardowych informacji. Szablon zawiera również funkcję wyszukiwania, która pozwala znaleźć idealne miejsce na wakacje. Pozostałe strony z szablonu zawierają wyszukiwanie w widżecie na pasku bocznym. Rezerwacja odbywa się za pośrednictwem wtyczki MotoPress Hotel Booking Lite, która jest zintegrowana z motywem. Obejmuje również PayPal dla bramki płatności.

 

  1. 5 Star Hotel
Podróżnicze szablony stron Divi

Szablon 5 Star Hotel  został zaprojektowany z myślą o wszelkiego rodzaju stronach z noclegami. Zawiera 10 stron z 2 projektami pokojów i pakietów. Funkcja rezerwacji jest wbudowana w sekcję na stronie głównej, a wersja pro wtyczki 5 Star Services jest dołączona bezpłatnie. Motyw podrzędny jest zoptymalizowany dla wtyczek HBook, Caldera Forms i Divi Slider (wtyczki nie są dołączone, z wyjątkiem darmowej wersji Caldera Forms). Zawiera także 40 obrazów, CTA w menu i elegancki układ. Podróżnicze szablony stron Divi nie muszą służyć jedynie do rezerwacji noclegu, można je swobodnie przerobić na blog podróżniczy lub sklep. 

 

  1. Hotel Booking
Podróżnicze szablony stron Divi

Hotel Booking to szablon idealny dla hoteli, kurortów, willi na plaży, biur podróży i innych stron z rezerwacjami. Zawiera kilkanaście stron, które pokazują lokalizacje i zakwaterowanie. Strony obejmują usługi, hotel, restaurację (z menu), zespół, pakiety, wydarzenia, spa i wiele innych. Strony lokalizacji zawierają widżety wyszukiwania na pasku bocznym, aby wyszukać dostępność i zarezerwować pokoje. Rezerwacja odbywa się za pośrednictwem MotoPress Hotel Booking Lite. Obejmuje także PayPal dla bramki płatności, Bloom z integracją MailChimp i wiele innych. Jest to jeden z bardziej funkcjonalnych szablonów dla hoteli jeśli chodzi o podróżnicze szablony stron Divi. 

 

  1. Holiday
Szablony stron hoteli divi

Holiday został zaprojektowany z myślą o biurach podróży, hotelach, agroturystykach itp. Zawiera 10 stron w tym strony z miejscami docelowymi, hotelami, wycieczkami, kategoriami i nie tylko. Sekcja główna wyświetla wycieczkę i wyszukiwanie hoteli z zakładkami do wyboru. Szablon wspaniale pokazuje zdjęcia lokalizacji ze zintegrowanym kanałem na Instagramie. Pakiety są wyświetlane w kartach pokazując cenę i oceny po najechaniu kursorem. Hotele są również wyświetlane jako karty z cenami i ocenami na dole. Motyw ma również wiele stylizowanych modułów, ikon i integracji MailChimp dla Blooma.

 

  1. The Divi Inn
Szablony stron hoteli

The Divi Inn został zaprojektowany z myślą o zajazdach, pensjonatach, domkach letniskowych, glampingach oraz innych rodzajach wynajmu i zakwaterowania. Motyw posiada 7 układów stron, które pokazują miejsca zakwaterowania, w tym strony galerii, udogodnień, pakietów i wydarzeń. Stylowe wezwanie do działania wyróżnia się w niestandardowym menu. Galeria pokazuje obrazy w naprzemiennym układzie wielu kolumn. Strona “Udogodnienia” pokazuje funkcje ze stylowymi ikonami. Strona Pakiety zawiera listę funkcji i obejmuje rezerwację jako wezwanie do działania. Rezerwacja obejmuje dostosowany formularz z wyborem pakietu. Szablon ten obejmuje również integrację z Instagramem.

 

  1. Oceanz
Szablony stron hoteli

Oceanz został zaprojektowany z myślą o wszelkiego rodzaju stronach z tropikalnymi wakacjami i z klimatem plaży, oceanu i bujnej przyrody. Zawiera 5 stron w tym blog, usługi i szczegóły usług. Ma wiele stylowych modułów takich jak boxy z dużymi ikonami, obrazy, formularz e-mail, formularz kontaktowym, blog i inne. Niestandardowy CSS zapewnia wyjątkowe animacje po najechaniu kursorem (hover). Sekcje mają bardzo atrakcyjne przekładki tworzące fale morskie w dwóch kolorach, które pozwalają na przejście tła i obrazów na całej szerokości w paralaksie.

 

  1. Kendal
Szablony stron hoteli

Kendal został zaprojektowany dla blogerów zajmujących się podróżami i koczowniczym stylem życia. Jest to blogowy motyw, jeden z bardziej atrakcyjnych jeśli chodzi o podróżnicze szablony stron Divi. Ma 22 różne układy i obejmuje 4 strony główne, 3 układy bloga, niestandardowe kategorie i układy archiwów, integrację WooCommerce z 4 układami sklepów i wiele więcej. Strony główne zapewniają różne opcje układów bloga i suwaka. Układy postów zawiera kilka opcji paska bocznego. Paski boczne są również zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​całości witryny, idealnie komponując się z kompozycją graficzną. Ma czysty design z naciskiem na treść. Dołączony jest również wstępnie zaprojektowany układ Blooma. 

 

  1. Koorg
Szablony stron divi

Koorg został zaprojektowany z myślą o stronach typowo turystycznych takich jak ogrody zoologiczne i parki rozrywki. Posiada 6 stron głównych w tym Usługi i Enterprise, aby pokazać czego można się spodziewać w tej lokalizacji. Strony mają minimalistyczny układ w wielu kolumnach z naciskiem na obrazy i tekst, które wyglądają przystępnie, prosto i elegancko. Jest również zaznaczony temat dziecka, dedykowany projekt zawiera stylową typografię, która nadaje nowoczesny styl. Funkcje obejmują CSS, animowane okna pop-up, integrację z Contact Form 7, ikony, czcionki i wiele innych.

 

  1. Ozma
Szablony stron hoteli divi

Ozma został zaprojektowany dla blogerów różnego typu. Typowo osób zajmujących się podróżniczymi wpisami, rekomendacjami jak również pod videoblog czy sklep online. Szablon koncentruje się na czystym designie, a zdjęcia sprawiają, że jest to świetny wybór dla blogów podróżniczych. Zawiera 7 stron, które obejmują 2 strony główne, 3 układy postów (z opcjami paska bocznego) oraz ogólne układy stron z paskami bocznymi i bez nich. Strona główna prezentuje duże logo a pod nim sekcję popularnych postów w postaci kart ze zdjęciami i nakładającymi się tytułami. Zawiera także zintegrowany Instagram.

Szablony stron dla hoteli i blogów podróżniczych

Zrobiliśmy przegląd 9 najlepszych motywów jeśli chodzi o podróżnicze szablony stron Divi. Szablony te nadają się idealnie dla blogerów, hoteli, noclegów, obiektów rozrywki, piór podróży i typowo turystycznych miejsc. Divi daje szerokie pole do personalizacji i dostosowania wybranego szablonu pod własne potrzeby takie jak kolorystyka, zdjęcia ikony i układ modułów. 

5 1 vote
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x