Jeśli chodzi o medyczne szablony stron Divi oferuje wiele profesjonalnie zaprojektowanych potomnych motywów, które sprawdzą się idealnie w branży zdrowotnej. Divi ułatwia sprawę tworzenia stron internetowych pod względem wyświetlania usług medycznych, rezerwacji terminów, dostarczania informacji w wyskakujących okienkach czy pobierania plików. W tym artykule przyjrzymy się medycznym szablonom stron Divi, które najlepiej sprawdzą się dla lekarzy, przychodni i stomatologów.

Jakie medyczne szablony stron Divi sprawdzą się najlepiej?

 1. Divi Medical & Health Care 
Medyczne szablony stron Divi

Jeżeli chodzi o medyczne szablony stron Divi to Medical & Health Care Multipurpose jest naprawdę uniwersalny. Został zaprojektowany z myślą o wszelkiego rodzaju stronach medycznych w tym szpitalach, aptekach, klinikach, przychodniach, dentystach itp. Zawiera ponad 65 stron w tym 6 stron głównych, 5 podstron usług, 3 leczenia, 3 szczegółów leczenia, 3 aktualności, 2 wiadomości, 6 kontaktów i wiele więcej. Strony zawierają wiele wersji i stylizowanych modułów i animacji. Ma niebieski kolor przewodni, który z łatwością można dowolnie zmieniać. 

 

 1. Dentistry
Medyczne szablony stron Divi

Jeżeli chodzi o medyczne szablony stron Divi  to Dentistry jest to typowy LandingPage dla dentystów. Zawiera motyw koloru niebieskiego z mnóstwem niebiesko-zielonych gradientów nad obrazami i wzorami tła, wielokolorowymi ikonami i mnóstwem stylizowanych modułów. Menu pokazuje informacje o lokalizacji i telefonie również z użyciem dedykowanych ikon. Pod nagłówkiem znajduje się kolejne menu, które porusza się do góry podczas przewijania. Moduły tego pakietu obejmują napisy, przyciski, osoby, liczniki koliste, formularz kontaktowy, przełączniki i wiele innych ciekawych motywów.

 

 1. Kriar Medical
Medyczne szablony stron Divi

Kriar Medical to motyw, który został zaprojektowany dla stron internetowych związanych ze zdrowiem w tym małych szpitali, przychodni, klinik, aptek, chirurgów, lekarzy, dentystów itp. Zawiera 5 stron głównych, które zawierają informacje o klinice, usługach i oddziałach. Ma niebieską kolorystykę i wiele ikon medycznych oraz niestandardowe animacje aktywowania. Moduły w tym pakiecie obejmują nagłówki, osoby, referencje, formularz kontaktowy i inne.

 

 1. Divi Dental
Medyczne szablony stron Divi

Divi Dental został zaprojektowany dla klinik dentystycznych. Zawiera ponad 15 stron, 5 niestandardowych nagłówków, 5 niestandardowych stopek, 2 układy blogów, 4 układy postów, referencje, formularz rezerwacji spotkania oraz wiele modułów stylu. Strony pokazują ich biura, zabiegi i informacje o pacjencie z miejscem na dodanie formularzy pacjentów do pobrania. W całym szablonie zastosowano niebieską i zieloną kolorystykę, która jest charakterystyczna patrzą na inne medyczne szablony stron Divi. 

 

 1. Wild Healthcare
Medyczne szablony stron Divi

Divi Healthcare został zaprojektowany dla każdego rodzaju usług medycznych świadczących usługi opieki zdrowotnej. Zawiera około 15 stron w tym 5 stron głównych, 3 strony usług, 2 blogi, 5 dedykowanych nagłówków, 5 stopek i wiele innych. Ma ciemnoniebieską i jasnozieloną kolorystykę, wezwanie do działania w menu oraz klikalny numer telefonu w menu pomocniczym. Strony informacyjne dla pacjentów zawierają miejsce do dodawania formularzy do pobrania.

 

 1. Medical Fusion
Medyczne szablony stron Divi

Medical Fusion został zaprojektowany dla każdego rodzaju strony internetowej z branży medycznej. Ma około 15 stron w tym 5 stron głównych, 3 strony o nas, 2 strony usług, 2 układy blogów, 2 galerie, szczegóły usługi, zespół i wiele innych stron pomocniczych. Menu posiada 20 stylowych ikon. Zawiera także animacje, 5 stylów menu mobilnego, przycisk powrotu do góry i moduł wstępnego ładowania.

 

 1. Dental Clinic
Medyczne szablony stron Divi

Dental Clinic został zaprojektowany w szczególności dla dentystów, higienistek dentystycznych, małych klinik i gabinetów lekarskich. Zawiera 7 stron głównych w tym strony przedstawiające zespół, ofertę i dedykowane usługi. Kolorowe wezwanie wyróżnia się w menu. Motyw ten wykorzystuje mnóstwo niebieskiego i zielonego koloru w całym stylu i ma stylizowane teksty, przyciski, ikony społecznościowe, moduły personalne, referencje, darmowe obrazy i niestandardową stopkę.

 

 1. Divi Pharmacy
Medyczne szablony stron Divi

Divi Pharmacy został zaprojektowany dla aptek i firm usługowych. Zawiera kilkanaście stron z 5 stronami głównymi, 7 stronami produktów, 3 blogami, sklepem i nie tylko. Funkcje niestandardowe obejmują animacje najechania kursorem (hover), wiele projektów suwaków, referencje, liczniki, napisy, moduły personalne i wiele innych. W drugim menu znajduje się klikalny przycisk i często zadawane pytania. Obejmuje również integrację WooCommerce, wiele programów ładujących i stylizowany przycisk powrotu do góry.

 

 1. Divi Child Clinic
Medyczne szablony Divi

 

Klinika medyczna Divi Child Theme została zaprojektowana typowo dla małych i większych klinik. Jest to Landing Page z animowanym wprowadzeniem do ładowania, stylizowaną sekcją autora/ zespołu z dużymi obrazami w naprzemiennym układzie, stylizowanymi sekcjami informacyjnymi z ustawionym pod kątem tłem, referencje z licznikami numerów, formularz kontaktowy i pokazane godziny pracy w zakładkach. Dedykowane usługi zawierają ikony medyczne.

 

 1. Divi Clinic
Medyczne szablony Divi

Divi Clinic został zaprojektowana dla każdego rodzaju działalności medycznej. Posiada 7 stron głównych, na których możesz pokazać swoje usługi, zespół, rezerwacje online i wiele więcej. Ma niestandardowy typ postu o nazwie Lekarze. Strona Lekarze pokazuje moduły h osób z niestandardowymi animacjami. Rezerwacja online została dodana do menu. Sama strona jest obsługiwana przez kalendarz wydarzeń. Ma wiele stylizowanych modułów, w tym liczniki, zakładki, formularz kontaktowy, opcje ikon i wiele innych.

 

 1. Medical Clinic
Medyczne szablony Divi

Medical Clinic został zaprojektowany z myślą o klinikach. Zawiera 6 stron, w tym stronę z informacjami o usługach. Menu pokazuje każdą stronę w dedykowanym stylu z przyciskiem i zawiera 2 wezwania do działania. Ma niebiesko-zieloną kolorystykę i wiele stylowych modułów w tym teksty, załogę, blog, formularz kontaktowy, mapę, niestandardową stopkę, niestandardowe menu mobilne i wiele innych. Darmowe obrazy są wliczone w ten pakiet. Medyczne szablony stron Divi w tym Medical Clinic oferują bardzo szerokie i różnorakie motywy zawierające odmienne elementy. 

 

 1. Elite Dentistry 2
Medyczne szablony Divi

Elite Dentistry 2 został zaprojektowany dla dentystów i gabinetów dentystycznych. To Landingowy projekt z niebiesko-zieloną kolorystyką i mnóstwem stylizowanych modułów. Nagłówek wyświetla informacje kontaktowe, a pod nim znajduje się mniejsze menu, które podczas przewijania blokuje się u góry ekranu. Moduły tekstów  zawierają wiele niestandardowych ikon. Posiada również stylizowane moduły osób, liczniki, formularz kontaktowy, przełączniki i mapę, która otwiera się w wyskakującym okienku po kliknięciu przycisku.

 

 1. Medz
Medyczne szablony Divi

Medz został zaprojektowany dla każdego rodzaju gabinetu medycznego, aby pokazać swoje usługi i lokalizacje. Zawiera 6 stron w tym strony przedstawiające lekarzy, kliniki, ofertę i indywidualne usługi. Ikony są dostarczane z integracją Font Awesome. Obrazy są dołączone do pakietu. Moduły motywu obejmują blurbs, formularz kontaktowy i mapę. Ma niebieską kolorystykę i wykorzystuje wiele stylowych dzielników sekcji.

Szablony medyczne Divi

Medyczne szablony stron Divi wypadają bardzo atrakcyjnie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego czy potrzebujesz zbudować stronę internetową, aby pokazywać usługi medyczne, rezerwować wizyty w klinikach lub gabinetach lekarskich nawet sprzedawać coś w sklepie online te motywy będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki Divi z łatwością dostosujesz każdy motyw do swoich potrzeb.

5 2 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x