Ze względu na panująca na świecie sytuacje coraz większą popularnością cieszą się edukacyjne szablony stron Divi.

Divi to doskonały motyw WordPressa do tworzenia witryn nie tylko edukacyjnych. Strony i platformy edukacyjne mają cele, a co za tym idzie różne potrzeby. Edukacyjne szablony stron Divi można podzielić na strony z kompletnym systemem zarządzania kursami i szkoleniami online, witryny z informacjami o szkołach czy uniwersytetach oraz zwykłe blogi edukacyjne. Na szczęście istnieje wiele motywów podrzędnych Divi dla stron edukacyjnych, które pomogą rozpocząć przygodę z webdesingem.

W tym artykule przyjrzymy się 10 motywom edukacyjnym Divi. Wybraliśmy najbardziej atrakcyjne i uniwersalne szablony.

Najlepsze edukacyjne szablony stron Divi

 

  1. Divi LMS
edukacyjne szablony stron Divi

Divi LMS został zaprojektowany specjalnie do użycia z LearnDash LMS do tworzenia kursów online. Zawiera prawie 30 stron, które obejmują 5 stron siatki kursów, 6 stron kursów, strony z lekcjami, tematy, quizy, instruktorów i wiele innych. Obejmuje również 5 stron bloga i 3 style dla postów na blogu. Niektóre strony są zbudowane z Divi, a inne z Gutenberg, więc jest wiele opcji tworzenia i dostosowywania szablonu. Strony mają wiele stylizowanych modułów i niestandardowych ikon przez co są bardzo atrakcyjne dla użytkowników.

 

  1. Gradeo
edukacyjne szablony stron Divi

Gradeo jeśli chodzi o edukacyjne szablony stron Divi wyróżnia się tym, że został zaprojektowany z myślą szkołach i przedszkolach. Oczywiście może być również wykorzystywany do innych rodzajów stronedukacyjnych. Zawiera 8 stron głównych, w tym podstronę, z której mogą korzystać rodzice uczniów, strony dedykowane dla uczniów, oferty pracy itp., Strona wydarzeń wykorzystuje posty na blogu oraz wiele stron kategorii. Strony wydarzeń zawierają niestandardowy pasek boczny zawierający informacje o zdarzeniu. Album ze zdjęciami pokazuje obrazy w siatce z efektami cienia.

 

  1. Divi Edu
edukacyjne szablony stron Divi

Divi Edu został zaprojektowany dla każdego rodzaju szkolnej strony internetowej. Ma ponad 10 stron głównych z mnóstwem stron pomocniczych, które obejmują 2 ogólne strony kursów, 5 indywidualnych stron kursu, wydziały, rekrutacja, akredytacje, obiekty, pliki do pobrania, formularze, 8 stron bloga i innych. Ponad to w pakiecie znajdziecie 6 układów blogów pochodzących z wtyczki Divi Blog Extras oraz Globalną stopka w stylu kurtyny.

 

  1. IQTRACE
edukacyjne szablony stron Divi

IQTRACE został zaprojektowany do tworzenia stron dla szkół stacjonarnych. Edukacyjne szablony stron Divi można dowolnie dostosowywać dlatego ten motyw sprawdzi się również jako blog edukacyjny. Zawiera 6 stron w tym podstronę, z której mogą korzystać nauczyciele, uczniowie i rodzice. Posiada również stronę rejestracji i logowania. Projekt ma wiele elementów podzielonego ekranu z nakładkami po jednej stronie i wiele stylizowanych modułów. Wiadomości i wydarzenia tworzone są za pomocą postów na blogu. Same posty zawierają czysty układ jednej kolumny.

 

  1. Emersyn
edukacyjne szablony stron Divi

Emersyn został zaprojektowany z myślą o twórcach kursów online, ale znajdzie zastosowanie również dla marketerów cyfrowych. Zawiera 6 stron głównych w tym stronę kursów, która pokazuje kursy w naprzemiennym układzie z przyciskami, aby zobaczyć każdy kurs, oraz sekcję, która pokazuje inne kursy. Blog ma niestandardowy układ z eleganckim wyglądem zawierał suwak postów i stylizowany pasek boczny. W blogach zastosowano układ z jedną kolumną i przejrzysty, czytelny wygląd.

 

  1. Blue
edukacyjne szablony stron Divi

Edukacyjne szablony stron Divi takie jak Blue zostały stworzony z myślą o przedsiębiorcach prowadzących kursy online, ale działa dla VA i blogerów. Zawiera 5 stron głównych w tym stronę kursów, która pokazuje kursy w naprzemiennym układzie, a następnie powiązane kursy. Poszczególne kursy są wyświetlane jako posty na blogu ze stylowym paskiem bocznym po lewej stronie. Strona bloga zawiera stylizowany suwak polecanych postów z postami w jednej kolumnie i pasek boczny po prawej stronie. Dodatkowo pakiet zawiera dedykowaną bardzo delikatną czcionkę. 

 

  1. Alassa
edukacyjne szablony stron Divi

Alassa została zaprojektowana z myślą o kursach online i działa na wszelkiego rodzaju stronach biznesowych. Zawiera 6 stron głównych i wiele stylizowanych modułów i dodatków, takich jak niestandardowy CSS, animowane wyskakujące okienka, integracja Contact 7, ikony i wiele innych. Strona funkcjonuje i wygląda naprawdę świetnie. Prezentuje kursy z wielokolumnowym układem, napisami, wezwaniem do działania i nie tylko. Jest to jeden z bardziej atrakcyjnych szablonów jeśli chodzi o edukacyjne szablony stron Divi. 

 

  1. Yeshwanth
Szablony edukacyjne stron

Yeshwanth został zaprojektowany do nauczania z zakresu kryptowalut, ale sprawdzi się dobrze w każdym rodzaju kursów finansowych. Zawiera 5 stron głównych i ponad 100 ikon z dużą ilością ikon finansowych. Atrakcyjny efekt paralaksy umożliwia wyświetlanie tła w tekście. Obrazy tworzące litery przedstawiają zalety kursów co też niezwykle przyciąga uwagę. Czarno-złota paleta kolorów doskonale sprawdza się w branży finansowej.

 

  1. Engage
edukacyjne szablony stron Divi

Engage został zaprojektowany dla kobiet prowadzących kursy online, blogerek, prelegentów, autorek itp. Zawiera 13 stron z mnóstwem wezwań do działania, wieloma układami blogów, widżetowymi paskami bocznymi, niestandardową stopką, osadzonym kanałem na Instagramie i wąskim formularzem e-mail z integracją z MailChimpem. Elegancki wygląd bloga zawiera wiele opcji układu. Strona oferty zawiera szczegółowe informacje o usługach coachingowych, warsztatach i spotkaniach w eleganckim stylu CTA.

 

  1. Inspired
Szablony edukacyjne stron

Inspired został zaprojektowany dla kobiet prowadzących kursy online i może być wykorzystany dla mówców, autorów, blogerów i innych. Zawiera wiele stron z dedykowanymi modułami, stylowymi paskami bocznymi, wąskim formularzem e-mail, wieloma układami bloga. Strona główna zawiera linki obrazkowe do usług coachingowych, warsztatów i spotkań oraz link do strony “Oferty” z bardziej szczegółowymi informacjami na temat każdego z nich. Blog zawiera kilka opcji układu. Strona “Informacje” ma elegancki wygląd z formularzami rejestracji, obrazami i przyciskami śledzenia społecznościowego.

 

10 szablonów edukacyjnych stron Divi

Wybraliśmy najlepsze edukacyjne szablony stron Divi, które można wykorzystać dla stron z kursami online, blogów edukacyjnych, stron szkół i uniwersytetów.  Kilka z nich posiada naprawdę świetne integracje do zarządzania nauką i kursami, do tworzenia szkół internetowych.  Z kolei inne są wspaniałymi opcjami na interaktywne strony szkół czy przedszkoli z systemem do rejestracji i wyznaczania treści. 

5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x