Divi Marketplace to repozytorium wtyczek Divi, motywów potomnych i układów stron w Divi. To miejsce, w którym programiści i projektanci Divi mogą przesyłać swoje dzieła i udostępniać je społeczności Divi w celu zakupu lub pobrania za darmo. Nie będziemy dodawać naszych własnych produktów na rynek. To tylko miejsce, w którym społeczność może sprzedawać i udostępniać. Pomyśl o tym jak o repozytorium WordPress lub iPhone App Store, z wyjątkiem tylko dla Divi. Mimo że sklep jest zupełnie nowy, z przyjemnością znajdziesz kilka znakomitych produktów.

Kupując coś na Divi marketplace, możesz być pewny, że wspierasz kogoś, kto poświęcił się byciu twórcą Divi, a im lepiej prosperujących mamy twórców, tym silniejsza staje się społeczność Divi.

Co znajdziesz na Divi Marketplace

Na rynku zobaczysz niektóre z naszych ulubionych produktów, a także bestsellery i nowości. Możesz także przeglądać pełną listę setek modułów, motywów podrzędnych i układów oraz filtrować wyniki według ceny, kategorii i oceny. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, wypróbuj pasek wyszukiwania u góry, aby szybko znaleźć cokolwiek w całym katalogu.

Moduły i rozszerzenia Divi

Dzięki interfejsowi API modułu Divi programiści mogą łatwo tworzyć niestandardowe moduły Divi. Kiedy kupujesz i instalujesz moduł Divi, jest on dodawany do listy modułów w kreatorze, dzięki czemu możesz go używać jako dodatkowego elementu do budowy swojej witryny.

W Divi Marketplace jest już kilka świetnych modułów. Twórz listy wydarzeń za pomocą modułu Kalendarz wydarzeń . Twórz nowe rodzaje menu za pomocą DiviMenus . Użyj modułu Table Maker do tworzenia tabel. Niektóre rozszerzenia Divi, takie jak Divi Supreme , Divi Plus i Divi Next Text, zawierają całe kolekcje nowych modułów Divi za jedną niską cenę. Te moduły naprawdę poszerzają możliwości Divi.

Na rynku znajdziesz więcej niż moduły Divi. Inne rozszerzenia, takie jak Divi Toolbox i Divi Switch, koncentrują się na motywie Divi i oferują cały szereg nowych opcji motywów. Inne rozszerzenia, takie jak wyskakujący kreator Divi Overlays , rozszerzają kreator Divi na nowe terytoria. Divi Mega Menu odblokowuje mnóstwo nowych możliwości dla nagłówka Divi Theme, a Divi Rocket przyspieszy Twoją witrynę Divi! Lista jest długa 🙂

Divi Child Themes

Motywy potomne można zainstalować wraz z Divi, aby dodać drugą warstwę stylizacji lub funkcjonalności. Na Divi Marketplace jest wiele wspaniałych motywów potomnych, z których każdy koncentruje się na określonej niszy. Niektóre obsługują szerokie kategorie, takie jak Divi Ecommerce i Divi Business Pro . Inne obsługują mniejsze kategorie, takie jak Divi Pizza i Divi Dental . Jeśli szukasz świetnego sposobu na szybkie uruchomienie swojej następnej witryny internetowej, użycie motywu potomnego może zaoszczędzić dużo czasu.

Wiele motywów Divi Child stało się czymś więcej niż zwykłą warstwą CSS. Zamiast tego często oferują nową funkcjonalność, niestandardowe układy Divi, predefiniowane szablony Theme Builder i systemy importu wersji demonstracyjnych, które skonfigurują całą Twoją witrynę w zaledwie kilka sekund!

Layouty Divi

W przeciwieństwie do motywów Divi Child, które koncentrują się na stylizowaniu elementów motywu Divi, układy Divi to gotowe projekty, które można zaimportować do Divi Builder. Niektóre układy koncentrują się na określonych typach witryn internetowych, takich jak prawne , budowlane i spożywcze . Inne układy zapewniają zbiory gotowych sekcji , których można używać w różnych witrynach internetowych. Dostępne są również różne układy postów i produktów , które mogą urozmaicić Twoje posty na blogu i listy WooCommerce.

Dostęp do produktów DIVI oraz pełny support

Kupując produkt, możesz go pobrać od razu ze strony produktu. Zakupione produkty pojawią się również na karcie Pobieranie produktów na koncie Elegant Themes. Do każdego produktu dołączona jest dokumentacja, którą można znaleźć w zakładce dokumentacja na stronie produktu.

Produkty kupowane na rynku są obsługiwane przez ich twórców. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz otworzyć zgłoszenie do pomocy technicznej na karcie pomocy produktu. Twórcy na rynku są zobowiązani do szybkiego reagowania na zgłoszenia serwisowe, aby zachować dobrą opinię.

Produkty mogą być również przeglądane przez społeczność. Musisz kupić produkt, zanim będziesz mógł go przejrzeć. Wszystkie recenzje będą dostępne dla społeczności, aby każdy mógł podejmować świadome decyzje zakupowe.

Udostępniaj lub sprzedawaj swoje produkty na rynku

Jeśli jesteś projektantem lub programistą i chcesz produkować produkty dla Divi Marketplace, teraz jest czas, aby zacząć. Każdy może zarejestrować się jako twórca. Divi ma solidne API, które umożliwia programistom tworzenie niestandardowych modułów. Jeśli jesteś projektantem Divi, możesz rozważyć utworzenie niektórych układów Divi, które inni uznają za przydatne. Nie możemy być bardziej podekscytowani Divi Marketplace i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkie niesamowite rzeczy, które tworzysz!

ZOSTAŃ TWÓRCĄ DIVI

5 2 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x