Po zarejestrowaniu się w Elegant Themes uzyskasz dostęp do wszystkich motywów i wtyczek. Ale w rzeczywistości głównym powodem, dla którego każdy się zarejestruje, jest zdobycie najlepszego szablonu na Świecie czyli WordPress Divi. 

Poniżej przedstawiam najważniejsze zalety WordPress Divi:  
1. Podstawowe motywy

Domyślne motywy które otrzymujemy przy zakupie WordPress Divi są niesamowite. Rozpocznij proces projektowania, stosując jeden z prawie 100 gotowych układów dostarczanych wraz z builderem.

2. Szybki i łatwy w użyciu

W WordPress Theme Divi podoba nam się szybkość i łatwość obsługi. W przeciwieństwie do innych motywów WordPress, motyw Divi koncentruje się na projektantach. Gdy zarejestrujesz się, aby otrzymać motyw Divi WordPress, od razu poczujesz się jak w społeczności. Mają też bardzo aktywną grupę na Facebooku, która z przyjemnością się czyta i sprawdza, co robią inni projektanci Divi. Grupa WordPress Divi

3. Masa darmowych zasobów Divi

Zapewniają również wiele bezpłatnych zasobów Divi, których można używać z motywem WordPress Divi. A jeśli znudzi Ci się standardowy układ strony Divi, zawsze możesz sprawdzić ich blog, aby znaleźć bezpłatne pliki do pobrania. Szybkie wyszukiwanie w Google przyniesie również mnóstwo darmowych widgetów do Divi opracowanych przez innych ekspertów Divi.

4. Dostosuj wszystko

Wszystkie elementy można w pełni dostosować. Modyfikuj czcionki, kolory, rozmiary i odstępy, a nawet stosuj niestandardowy CSS.

5. Importuj i eksportuj układy

Układy zapisują się w bibliotece do późniejszego wykorzystania. dzięki czemu można łatwo importować układ, eksportować układ, udostępniać układ i pobierać układy z Internetu.

6. Organizuj się wygodnie

Dodaj nowy wiersz, wybierz pomiędzy różnymi typami kolumn, a wszystko idealnie pasuje do siebie automatycznie.

7. Elementy treści

Divi zawiera 46 różnych elementów treści. Mieszaj, dopasowuj i buduj wszystko, co możesz sobie wyobrazić.

8. Wstępnie przygotowane układy podstron

Rozpocznij proces projektowania, stosując jeden z prawie 500 gotowych układów dostarczanych wraz z konstruktorem.

9. Projektowanie w czasie rzeczywistym

Po wprowadzeniu zmian na stronie wszystko jest aktualizowane natychmiast.

10. Wersja mobilna

Zobacz na żywo responsywny podgląd i wprowadzanie niestandardowych zmian do wersji mobilnej strony.

11. Elementy globalne

Zsynchronizowane globalne elementy na wielu stronach. Zaktualizuj je raz, a będą aktualizowane wszędzie. Idealne do tworzenia stopek!

5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x