Zaprosiliśmy społeczność Divi do wzięcia udziału w badaniu WordPress Divi aby wyrazili swoje opinie na temat Divi. Ponad 5 000 osób wypełniło ankietę, co stanowi ponad 3 razy większą frekwencję niż w poprzedniej ankiecie. Pytania obejmowały szeroki zakres tematów i jesteśmy przekonani, że społeczność skorzysta z ich odpowiedzi tak samo jak my.

WordPress Divi opinie – czyli kilka rzeczy, których się nauczyliśmy

Nasi klienci uwielbiają Divi – Cieszymy się, że większość naszych klientów gorąco poleca Divi swoim znajomym i rówieśnikom. Dało to wynik netto promotora na poziomie 75, który jest bardzo silny i jest czymś, z czego jesteśmy bardzo dumni. Matt Mullenweg udostępnił niedawno swoje badanie na swoim blogu, które pokazało, że WordPress jest na szczycie swojej klasy dzięki 73 serwerom NPS, a Divi jest tam z nim!
Ludzie zarabiają na życie dzięki Divi – 25% naszych klientów zarabia na życie dzięki Divi, a 44% zarabia część swoich dochodów przy użyciu Divi, co oznacza, że ​​69% naszych klientów korzysta z Divi na profesjonalnym poziomie, aby wspierać siebie i swoich rodziny. Jest to dla nas niesamowita rzecz, która pokazuje nam, jak potężne stało się oprogramowanie i jak szybko rozwija się gospodarka Divi.
Współpraca z innymi firmami to wielka szansa – w zeszłym roku w społeczności Divi zaczęło się dziać coś niesamowitego, co oznacza, że ​​zaczęliśmy obserwować ogromny wzrost rozwoju firm zewnętrznych. Zaskoczyło nas, że 68% naszych klientów kupiło rozszerzenie Divi. To naprawdę rosnący rynek i coś, co planujemy wkrótce wesprzeć. Im więcej rozwoju stron trzecich istnieje, a im więcej ludzi, którzy są w stanie zarabiać na życie i tym samym poświęcić się budowaniu produktów powiązanych z Divi, tym silniejsza stanie się społeczność.
Konferencje Divi! – Zawsze bawiliśmy się ideą organizacji konferencji Divi. Dzielimy się tak wieloma niesamowitymi momentami ze sobą na forach, na blogu i na Facebooku, byłoby miło spotkać osobiście te znane twarze. ~ 800 osób stwierdziło, że zdecydowanie wyjechało bby na konferencję Divi, a około 2600 osób stwierdziło, że może podróżować. Jak myślisz, czy jest wystarczająco dużo osób, aby rozpocząć imprezę?

Możliwości Divi sa nieograniczone

Opcje dostosowywania Divi są nadal nieograniczone – 41% klientów zawsze używa motywu potomnego w celu dostosowania Divi do elementów dostępnych w ustawieniach projektanta motywów i Divi Builder. Mówi nam to, że wciąż istnieją miejsca, w których możemy rozszerzać i ulepszać te opcje, aby niestandardowe kodowanie nie było tak często konieczne.
Divi pozostaje łatwe w użyciu – zgodnie z wynikami ankiety 84% klientów chce, abyśmy dodali do Divi więcej funkcji i nie martwią się, że motyw jest zbyt skomplikowany. To dobry znak, ponieważ oznacza to, że wykonaliśmy dobrą robotę równoważąc łatwość użycia z dodaniem nowych funkcji. To jest linia, którą zamierzamy chodzić ostrożnie do przodu.
Klienci chcą mieć więcej funkcji, ale nie kosztem prędkości ładowania – nasi klienci oczekują większej liczby funkcji, ale z pewnością wpływ tych funkcji będzie miał na czas ładowania. 48% klientów wolałoby, abyśmy zrobili Divi szybciej, zanim dodamy więcej funkcji. Potwierdza to naszą decyzję o zatwierdzeniu naszej „wersji dla programistów”.
Nowe funkcje są równie ważne dla ulepszeń funkcji – gdy zastanawiamy się, co dalej robić, łatwo możemy zająć się nowymi pomysłami na nowe ekscytujące funkcje, ignorując funkcje, które już istnieją. Badanie pokazało nam, że istnieje prawie 50/50 podział na zapotrzebowanie na nowe moduły i na potrzebę ulepszeń modułów.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x