Wtyczki to kluczowy element każdej witryny WordPress, ponieważ pozwalają na dodanie nowych funkcjonalności i usprawnienie pracy z systemem. Dla użytkowników motywu Divi, istnieje wiele wtyczek, które pomogą w dostosowaniu witryny do indywidualnych potrzeb i zwiększeniu jej efektywności. W tym artykule przedstawiamy 10 najlepszych wtyczek WordPress Divi, bez których nie wyobrażamy sobie żadej witryny internetowej na motywie DIVI.

Przygotowałam dla Ciebie zestawienie 10 najlpeszych wtyczek dla WordPress DIVI, oto one: 

Wtyczka DIVI Booster

Divi Booster Divi Booster to wtyczka, która pozwala na łatwe dostosowanie motywu Divi do swoich potrzeb. Zawiera ponad 100 ustawień, które umożliwiają personalizację witryny bez konieczności znajomości kodu. Wtyczka oferuje między innymi możliwość dodania animacji, dostosowania menu, zmiany układu strony, a także wiele innych funkcji.

Yoast SEO TOP wtyczek WordPress Divi

Yoast SEO Yoast SEO to jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPress, która pomaga w optymalizacji witryny pod kątem SEO. Dzięki niej można łatwo zoptymalizować tytuły i opisy stron, ustawić właściwe meta tagi, poprawić linkowanie wewnętrzne oraz wiele innych czynników, które wpływają na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania.

Wtyczka do ankiet WPForms

WPForms WPForms to wtyczka, która pozwala na łatwe tworzenie formularzy kontaktowych i ankiet. Dzięki niej można skutecznie zbierać informacje od użytkowników i poprawić komunikację z nimi. Wtyczka oferuje wiele gotowych szablonów formularzy oraz funkcji, takich jak płatności online czy zapisy na newsletter.

Google Analytics i MonsterInsights dla Worpdress Divi

MonsterInsights MonsterInsights to wtyczka, która umożliwia integrację witryny z Google Analytics. Dzięki niej można łatwo śledzić ruch na stronie i analizować zachowania użytkowników. Wtyczka oferuje wiele funkcjonalności, takich jak śledzenie transakcji, konwersji czy korzystanie z niestandardowych raportów.

wtyczek WordPress Divi

WP Super Cache dla WordPress Divi

WP Super Cache to wtyczka, która pozwala na szybsze ładowanie witryny poprzez zastosowanie cache. Dzięki temu można zmniejszyć czas ładowania stron i poprawić jakość użytkowania witryny. Wtyczka oferuje wiele funkcjonalności, takich jak automatyczne czyszczenie cache, obsługę CDN czy opcje konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników.

WPForms Surveys and Polls Addon

WPForms Surveys and Polls Addon to wtyczka, która umożliwia tworzenie ankiet i sond na swojej stronie internetowej. Dzięki niej można zbierać opinie i informacje od użytkowników, co może pomóc w ulepszaniu i dostosowywaniu strony do ich potrzeb. Wtyczka ta jest bardzo łatwa w użyciu, umożliwia tworzenie różnego rodzaju ankiet i sond, a także zapewnia wiele opcji dostosowywania ich wyglądu i funkcjonalności. Wszystko to sprawia, że WPForms Surveys and Polls Addon to wspaniałe narzędzie dla właścicieli stron internetowych, którzy chcą lepiej zrozumieć swoich użytkowników i dostosować swoją stronę do ich potrzeb.

Jetpack

Jetpack to wtyczka, która umożliwia dostęp do wielu narzędzi i funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie witryną. Zawiera między innymi narzędzia do backupu, zabezpieczania witryny, analizy ruchu czy integracji z mediami społecznościowymi. Wtyczka jest w pełni kompatybilna z motywem Divi i oferuje wiele dodatkowych funkcji.

Gravity Forms

Gravity Forms to wtyczka, która umożliwia tworzenie zaawansowanych formularzy kontaktowych, rejestracji czy zamówień. Dzięki niej można zbierać wiele informacji od użytkowników i łatwo je przetwarzać. Wtyczka oferuje wiele gotowych szablonów formularzy oraz możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.

wtyczek WordPress Divi

Sucuri Security TOP najlepszych wtyczek WordPress Divi

Sucuri Security to wtyczka, która umożliwia zabezpieczenie witryny przed atakami hakerskimi i złośliwym oprogramowaniem. Dzięki niej można skutecznie chronić swoją witrynę przed niepożądanymi działaniami. Wtyczka oferuje wiele funkcjonalności, takich jak monitorowanie aktywności na stronie, automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania czy zabezpieczenia przed atakami DDoS.

Wtyczka Bloom

Bloom to wtyczka, która umożliwia tworzenie formularzy subskrypcyjnych i zwiększenie liczby subskrybentów na stronie. Dzięki niej można łatwo przyciągnąć nowych użytkowników i poprawić komunikację z nimi. Wtyczka oferuje wiele gotowych szablonów formularzy oraz funkcji, takich jak integracja z mailingami czy testy A/B.

TOP najlepszych wtyczek WordPress Divi – podsumowanie

Wybór odpowiednich wtyczek WordPress jest kluczowy dla sukcesu każdej witryny. Dla użytkowników motywu Divi, istnieje wiele wtyczek, które pomogą dostosować witrynę do indywidualnych potrzeb i zwiększyć jej efektywność. W tym artykule przedstawiliśmy 10 najlepszych wtyczek WordPress, które każdy użytkownik motywu Divi powinien zainstalować. Każda z wtyczek oferuje unikalne funkcjonalności i umożliwia łatwe dostosowanie witryny do indywidualnych potrzeb.

5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x