Własnie jest najlepszy moment aby zacząć zarabiać pieniądze w Internecie. Wordpress Divi to doskonały wybór, ponieważ ma dużą społeczność oraz istnieje wielu programistów i użytkowników Divi, którzy potrzebują produktów, usług, szkoleń i innych. Oznacza to, że istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy dzięki Divi. W tym artykule przyjrzymy się 9 sposobom zarabiania dzięki Divi, które możesz zacząć w wolnym czasie.

Metody te nie są „gwarantowane”, ale zostały wypróbowane i sprawdzone przez tysiące użytkowników Divi. Twoje wyniki będą się się różnić, więc upewnij się że dobrze je zaplanujesz. 

1. Sprzedawaj kursy

Kursy online są popularne. Możliwe jest dodawanie kursów do strony Divi i uczenie innych umiejętności, które rozwinąłeś. Naucz o WordPress, Divi, programowaniu, WooCommerce, budowaniu listy e-mail, prowadzeniu seminariów internetowych, projektowaniu graficznym, biznesie, rzemiośle, pisaniu, sztuce, muzyce i wielu innych.

Divi świetnie współpracuje z platformami do tworzenia kursów, takimi jak LifterLMS. Ułatwia to integrację kursów z witryną Divi lub zbudowanie strony z kursami od podstaw. Możesz także prowadzić kursy na innych platformach, takich jak Teachable, Udemy, Skillshare i wiele innych.

2. Zarabiaj na swoim blogu

Istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy na blogu. Zarabiaj na partnerach, reklamach, sponsorowanych postach, sprzedawaniu produktów i usług i nie tylko. Minusem jest to, że najpierw musisz spopularyzować swojego bloga. Może to zająć dużo czasu i wysiłku, ale może przynieść stały dochód pasywny. Potrzebujesz silnego wezwania do działania i musisz zbudować grupę odbiorców i listę e-mail.

Marketing partnerski jest prawdopodobnie najpopularniejszym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie. Założenie jest proste. Twórz wartościowe treści, które zawierają informacje o produktach i zawierają link partnerski. Gdy ktoś użyje linku do zakupu produktu, otrzymasz część sprzedaży. Treść może obejmować listy produktów, samouczki, recenzje itp.

Eleganckie motywy i wiele sklepów Divi online ma programy partnerskie. Możesz także dołączyć hosting, narzędzia programistyczne itp. Wystarczy wyszukać programy partnerskie dla rodzajów produktów, które chcesz promować. Aby uzyskać informacje o programie partnerskim Divi Cake, odwiedź stronę partnera .

Reklamy mogą być linkami partnerskimi, pay-per-view, opłatą miesięczną lub pay-per-click. Celem reklam partnerskich i kliknięć jest nakłonienie kogoś do opuszczenia witryny i wykonania wezwania do działania reklam. Model pay-per-view płaci zgodnie z liczbą wyświetleń. Model opłaty miesięcznej ma miejsce, gdy ktoś płaci za wynajem powierzchni reklamowej w Twojej witrynie. Mogą przynosić pieniądze, ale często są ignorowane. Aby obejść ten problem, niektóre zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​twoich treści.

Posty sponsorowane to przypadki, gdy ktoś płaci Ci za opublikowanie swojego artykułu na Twojej stronie lub płaci za napisanie o nich lub ich produktach.

3. Utwórz produkty Divi

WordPress Divi to najpopularniejszy motyw WordPress premium. Elegant Themes ma już prawie 800 000 użytkowników, a wielu z nich tworzy strony internetowe dla swoich klientów. Baza użytkowników Divi jest ogromna, a użytkownicy Divi zawsze szukają nowych projektów i funkcji, których mogliby używać na swoich stronach internetowych lub w witrynach tworzonych dla klientów.

Otwiera to wiele możliwości tworzenia produktów Divi i sprzedaży produktów Divi, takich jak układy, motywy podrzędne i wtyczki. Można je łączyć, aby tworzyć produkty o unikalnych funkcjach. Na przykład możesz używać swoich układów i wtyczek w motywach potomnych. Istnieje już wiele dostępnych produktów Divi, więc projekty i funkcje będą musiały być najwyższej jakości, aby konkurować.

zarabianie wordpress divi

4. Utwórz kanał YouTube lub podcast

Możesz także utworzyć ten sam typ treści, co w przypadku bloga dla kanału YouTube lub podcastu. Sprawdzaj produkty, oferuj oferty, promuj sprzedaż itp. Możesz nawet zaprosić gości na rozmowę. Dołącz specjalne oferty, aby Twoi widzowie mogli uzyskać zniżki, korzystając z kodów partnerskich. Możesz także zachęcić firmy do sponsorowania Twoich filmów i odcinków.

5. Utwórz sklep internetowy

Divi doskonale współpracuje z WooCommerce i innymi platformami eCommerce. Utwórz sklep internetowy i sprzedawaj produkty fizyczne, produkty cyfrowe, dropship i inne. Możesz sprzedawać produkty, które tworzysz, wytwarzać produkty dla Ciebie, kupować produkty od dystrybutorów, sklepów z odzieżą używaną itp.

Produkty mogą obejmować wszystko, w tym e-książki, koszulki, obrazy, układy Divi i wiele innych. Produkty cyfrowe są szczególnie dobrym wyborem, ponieważ nie musisz uzupełniać zapasów ani niczego wysyłać.

Divi Builder zawiera kilka modułów do tworzenia stron produktów WooCommerce, dzięki czemu można tworzyć projekty i układy. Istnieje również wiele motywów, układów i wtyczek Divi, które są zaprojektowane dla WooCommerce.

6. Buduj strony internetowe dla klientów

Wiele firm potrzebuje nowych stron internetowych i tak samo wiele firm potrzebuje przebudowanych starych stron internetowych. Musisz zaprojektować witrynę w oparciu o potrzeby klientów, określić potrzebne funkcje, wybrać odpowiednie narzędzia i zbudować witrynę. Możesz przekształcić to w stały strumień dochodów, oferując utrzymanie, hosting itp.

Divi przyspiesza proces tworzenia strony internetowej, a dostępnych jest wiele podrzędnych motywów, układów i wtyczek, które pomogą Ci zbudować niemal każdą stronę internetową. Nawet jeśli chcesz zaprojektować witrynę od zera, Divi ułatwia to dzięki konstruktorowi przeciągania i upuszczania. Możesz budować z lub bez kodu.

7. Utwórz witrynę członkowską

Witryna członkowska to witryna, na której użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Witryny z członkami zwykle zawierają obszar sieci społecznościowej, samouczki, pliki do pobrania, takie jak kod i układy itp. Istnieje kilka platform, takich jak dodatki do WooCommerce LifterLMS itp., Które zapewniają narzędzia do budowania witryny członkostwa w Divi. Obszary członkostwa można również dodać do bieżącej witryny.

8. Freelance

Freelancing to świetny sposób na zarabianie pieniędzy przy użyciu posiadanych umiejętności. Wiele firm potrzebuje pracy, która może być wykonana zdalnie, ale nie chcą zatrudniać pełnoetatowych pracowników do tej pracy. Freelancerzy mogą wykonywać dla nich tę pracę jako pracę tymczasową, a nawet jako pracę ciągłą. Jest to prawdopodobnie najszybszy sposób zarabiania pieniędzy w Divi.

Rodzaje pracy obejmują doradztwo, projektowanie stron internetowych, tworzenie kodu, tworzenie treści (zaliczam się do tej kategorii), korepetycje, konserwacja i inne. Będziesz musiał mieć pełny zakres pracy (portfolio), który możesz pokazać, a następnie rozpocząć prezentację potencjalnym klientom. Istnieje wiele platform online, które pomagają znaleźć pracę. Niektóre są znacznie lepsze niż inne, więc będziesz musiał przeprowadzić badania na każdej platformie.

Freelancing może być pracą w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin i możesz pracować dla dowolnej liczby klientów. Wiąże się to z ryzykiem, ponieważ praca nie jest gwarantowana, ale freelancing zapewnia również poziom swobody, którego nie można uzyskać w żaden inny sposób.

9. Sprzedaj strony internetowe

Innym sposobem na zarabianie pieniędzy w Divi jest sprzedaż stron internetowych. Istnieją dwa główne podejścia: zbuduj witrynę od podstaw lub uzyskaj witrynę od kogoś innego.

Jeśli sam zbudujesz witrynę, musisz wybrać dobrą nazwę domeny, skonfigurować WordPress i udostępnić witrynę docelowym odbiorcom. Ten daje kupującym szansę założenia strony internetowej, która nie ma ustalonej historii, ale jest już skonfigurowana i gotowa do działania. Aby uczynić go jeszcze bardziej wartościowym, możesz budować odbiorców, listę e-maili i dodawać treści.

Jeśli kupisz już założoną witrynę, musisz ulepszyć jej wygląd i funkcje, zbudować grono odbiorców i rozwiązać wszelkie problemy z witryną i odbiorcami przed wystawieniem witryny na sprzedaż.

Podsumowanie

To moje spojrzenie na 9 sposobów zarabiania pieniędzy dzięki technologii WordPress Divi. Żadna z tych metod nie jest szybka. Stworzenie produktów, zdobycie odbiorców itp. to ciężka praca a zarobienie pierwszych pieniędzy może zająć kilka miesięcy. Wiele z tych metod można połączyć, aby uzyskać jeszcze większy dochód.

Niektóre pomysły nie wymagają dużych inwestycji, ale przed rozpoczęciem musisz wiedzieć, w co się pakujesz. Większość z nich ma niskie koszty ogólne i można zacząć małymi krokamiWszystkie pomysły są skalowalne i skalują się na różne sposoby. Żadne z nich nie jest gotowym i szybkim rozwiązaniem, ponieważ uzyskanie zwrotu z inwestycji może zająć trochę czasu. Wszystkie z nich mogą za to stanowić punkt wyjścia do posiadania własnego biznesu online.

W przyszłych artykułach przyjrzymy się bliżej każdemu z nich bardziej szczegółowo i zobaczymy, jakich umiejętności potrzebujesz, aby zarabiać pieniądze dzięki Divi.

Chcemy usłyszeć od ciebie. Czy wypróbowałeś któryś ze sposobów zarabiania pieniędzy w Divi? Daj nam znać o swoich doświadczeniach w komentarzach.

5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x