Wordpress Divi

WordPress Divi to najlepsza platforma do budowania stron na WordPressie Divi jest zasilany przez Divi Builder, szalenie szybki i niesamowicie intuicyjny edytor front-end, jakiego jeszcze nie widziałeś. Zmieni to sposób budowania stron internetowych na zawsze. Tylko przez nasz link masz możliwość skorzystania ze specjalnej zniżki na zakup.

Wybierz szablonKup Divi z 10% rabatem

WordPress Divi to najpopularniejszy płatny motyw WordPress na świecie!

Divi to narzędzie do tworzenia graficznych stron oraz najpopularniejszy na świecie motyw WordPress premium według statystyk z BuiltWith.com.

Divi to więcej niż tylko motyw, to framework do tworzenia witryn internetowych, który umożliwia projektowanie pięknych stron internetowych bez dotykania pojedynczej linii kodu i bez instalowania i konfigurowania dziesiątek rozłącznych wtyczek. Wydaje nam się, że jest to przyszłość WYSIWYG i nie jest tak jak w przypadku wcześniej używanego motywu WordPress.

Divi Builder

Divi Builder to wizualny kreator stron typu „przeciągnij i upuść” dla WordPressa, który działa z dowolnym tematem.

Wtyczka Divi Builder wykorzystuje technologię wizualnego budowania stron, która uczyniła nasz motyw Divi takim sukcesem i pakuje go jako autonomiczną wtyczkę, której można używać z dowolnym tematem. Zbuduj wszystko, dostosuj wszystko i zrób wszystko za pomocą intuicyjnego interfejsu graficznego.

Szablony Divi

Divi zawiera ponad 20 gotowych układów zaraz po wyjęciu z pudełka. Te piękne układy mogą być używane do szybkiego uruchamiania nowych projektów, pozwalając na tworzenie nowych stron w zaledwie kilka minut. Załaduj je, zamień zawartość i już możesz działać Są również świetnym sposobem dla nowych klientów, aby poznać tajniki Divi Builder.

Projekt w czasie rzeczywistym

Po wprowadzeniu zmiany na stronie wszystko jest natychmiast aktualizowane na twoich oczach. Projektuj natychmiast!

Dostosuj wszystko

Każdy element jest w pełni konfigurowalny. Dostosuj czcionki, kolory, rozmiary i odstępy, a nawet zastosuj niestandardowy styl CSS.

Uporządkuj z łatwością

Dodaj nowy wiersz, wybierz między różnymi typami kolumn i wszystko idealnie ze sobą pasuje.

46 darmowych szablonów

Divi ma 46 różnych szablonów. Mieszaj, dopasowuj i buduj praktycznie wszystko, co możesz sobie wyobrazić.

Brak odświeżania

Divi Builder jest niesamowicie szybki. Nie wymaga odświeżania stron i ładowania prawie zerowego

Wystarczy kliknąć i wpisać

Nie trzeba otwierać panelu ustawień, aby dodawać treść tekstową. Po prostu kliknij na swoją stronę i zacznij pisać!

Elastyczna edycja

Ciesz się podglądem podglądu na żywo i stosuj niestandardowe zmiany do określonych mobilnych punktów wstrzymania.

Globalne elementy

Synchronizuj elementy globalne na wielu stronach. Zaktualizuj je raz i będą one wszędzie aktualizowane. Świetne na stopki!

554,210 Klientów już teraz tworzy niesamowite strony z Divi.

Dołącz do najbardziej aktywnej społeczności WordPress w sieci!

Gotowy wdrożyć stronę w DIVI?

Odbierz 10% rabatu na zakup wordpress divi po kliiknieciu w link
Zamów divi

Opinie WordPress Divi

„Jako firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych  możemy pracować z większością dowolnych motywów i projektów. Divi oszczędza nam czas, a to przekłada się na oszczędności dla naszych klientów. Nasi klienci uwielbiają Divi, ponieważ mają możliwość tworzenia niesamowitych układów stron internetowych przy użyciu Divi Page Builder bez potrzeby zrozumienia złożoności CSS, HTML lub PHP. Wszystko to w połączeniu z obsługą eleganckich motywów i aktywną społecznością użytkowników sprawia, że ​​Divi i eleganckie motywy to doskonały wybór dla nas i naszych klientów. „

Michał Andrzejczak

„Rozpoczęliśmy program Small Business Initiative, aby pomóc małym firmom w uzyskaniu dostępu do Internetu w sierpniu 2013 r. Kiedy Divi zostało wydane w grudniu 2013 r., Szybko stał się naszym szablonem dla wszystkich witryn WordPress. W ubiegłym roku mieliśmy tylko jednego klienta kto chciał innego szablonu, Divi jest tak łatwy w dostosowaniu, że większość klientów nie może nawet powiedzieć, że jest to motyw Divi. Jest tak łatwy w użyciu dla moich klientów, że łatwo jest przekazać je do zarządzania.

Wojciech Kaźmierowski

„Po odkryciu motywów WordPress Divi około 4 lat temu i użyłam już niemal wszystkich motywów na stronach moich klientów. 
Od tego czasu przekazałem Divi około 40% moich klientów i nadal pobijam bębna na ten temat – jego elastyczność pozwala mi i moim programistom zbudować witrynę w ciągu kilku dni zamiast kilku tygodni. Bez Divi, nie miałbym biznesu i nie wyobrażam sobie już używania go na każdej stronie, którą buduję. „

Katarzyna Janicka

WordPress Divi Blog

Jak działa wtyczka Monarch

Jak działa wtyczka Monarch

Co to jest Monarch? Monarch to wtyczka do udostępniania społecznościowego i śledzenia społecznościowego, która zapewnia większy udział i więcej obserwujących w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Wtyczka Monarch robi to przy użyciu różnych metod...

Strona dla influencera

Strona dla influencera

Influencer to czysty motyw WordPress o kreatywnym i minimalistycznym designie. Możesz użyć tego motywu dla biznesu, portfolio, finansów, blogów i witryn eCommerce. Jest kompatybilny z WooCommerce i innymi popularnymi wtyczkami WordPress. Influencer jest również w...

Wordpress Divi Polska
Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu strony skontaktuj sie ze mną
Darmowa WYCENAPortfolio

Udostępnij

Podziel się linkiem ze swoimi znajomymi